Stránky farnosti Nové Strašecí
Navigace: Články » Letní setkání na faře 2019

Letní setkání na faře 2019

Letní setkání na faře 2019

Setkání dětí se povedlo - fotky na Fcb Farnost Nové Strašecí :)  

Děkujeme mládeži za skvělou organizaci, přípravu programu a péči o děti.

Také děkujeme rodičům, že nám důvěřovali a na pět dní půjčili své ratolesti k formaci, bydlení a užívání si na faru.

Též děkujeme o. Jiřímu a o. Timotejovi, že svou přítomností vše posvětili, oplývali trpělivostí a úsměvem. 

 

 

 

O všem důležitém i zdánlivě méně důležitém se budete dozvídat prostřednictvím mailu, proto doporučujeme jednou za čas prohledat spam, pokud by tam nějaká zpráva zapadla. Už teď vám ale můžeme říct, že nástup na setkání bude mezi 17-18 hodinou 11.8.. Poté se můžete těšit na pár dní klidu, které nejspíše skončí 16.8. před 17 hodinou, kdy bude setkání končit. Při nástupu je nutné odevzdat 2 důležité papíry, které najdete pod tímto článkem nebo v přihlášce.

 

Potvrzení o povolení k fotografování a souhlas s poskytnutím osobních údajů. Pro zapomnětlivce budou v den nástupu k dispozici, ale pokud na ně nezapomenete, velmi nás potěšíte a ulehčíte nám tím práci. :) Poplatek při prvním dítěti činí 900 Kč a u každého dalšího 800Kč. Z toho jsou zaplaceny výherní ceny, věci potřebné pro hry a samozřejmě jídlo. ! Rozhodně nechceme, aby se peníze staly důvodem neúčasti, proto nás v těchto případech neváhejte kontaktovat mailem nebo osobně.

 

Přihlašujte svoje děti do 30.5. 2019, ale dlouho neváhejte, protože kapacita je omezená. Po přihlášení byste měli do deseti dnů obdržet potvrzovací mail a to i v případě, že jste se do počtu nevešli! Pokud neobdržíte žádný, prosíme o zaslání zprávy. Děkujeme. Přípravy celého setkání jsou v plném proudu. Doufáme proto, že v průběhu ledna vám dojde první mail s informacemi. Pokud své dítě přihlásíte později, dostanete nejaktuálnější zprávu. 

 

 

 

Pokud stále váháte, zda své dítě přihlásit či ne, nebojte se zeptat ať už nás nebo jiných rodičů a dětí. Můžete si také prohlédnout fotky z minulých setkání. Těšíme se na vás, milé děti a všechny prosíme o modlitbu na přímluvu Panny Marie. 

 

 

 

Děkujeme  Spolčo  Beam Nové Strašecí   

 

 

Přihláška:

 

 

 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSflRTduOVuzRzZKqvY15wh6JYDZiSMrEVm2nPTHexM5Env6jQ/viewform

  

Dokumenty k tisku pokud nemáte heslo na Ulozto.cz:

GDPR.docx (dokument MS Word)GDPR.docx

SOUHLAS S POŘÍZENÍM A POUŽITÍM FOTOGRAFIÍ.docx (dokument MS Word)SOUHLAS S POŘÍZENÍM A POUŽITÍM FOTOGRAFIÍ.docx 

 

 

 

 

Ples pátek 21.2.2020 od 19.00   

 

Vše o plese /rezervace lístků, rozložení stolů, pořadatelé, kam půjde výtěžek plesu..../ naleznete na : http://www.ples-ns.cz/

 

Minispolčo pro dívky

pondělky 16:30 až 18:00

říjen až červen 2020

parte P.Peterka.pdf (dokument Adobe PDF)parte P.Peterka.pdf

Foto z pohřbu P. Peterky: zde